Realizacje

Emmarol

Budowa hali Emmarol w Płaszewku

Aktualnie obsługujemy budowę hali Emmarol – producenta hederów do kukurydzy. Zaczęły się wykopy pod fundamenty, pierwsze tyczenia i zbrojenie pierwszych stóp.

Indeka

INDEKA etap 2 i 3

Kompleksowa obsługa geodezyjna hal magazynowych o pow. blisko 40000m2 od mapy do celów projektowych po inwentaryzację powykonawczą.

hala Pago

Rozbudowa hali mroźni PAGO w Lęborku

Kompleksowa obsługa inwestycji 3000m2 o wysokości 18m od MDCP, przez prace realizacyjne i zagospodarowanie terenu do inwentaryzacji powykonawczej.

GminaSłupsk

Obsługa geodezyjna Gminy Słupsk

Kompleksowa obsługa geodezyjna na potrzeby Gminy Słupsk. Od map do celów projektowych przez wznowienia znaków granicznych, podziały nieruchomości po podziały ZRID i rozgraniczenia. Lata 2018 – 2023.

Budowa hali V MARKOS

Kompleksowa obsługa inwestycji od MDCP, przez prace realizacyjne i zagospodarowanie terenu do inwentaryzacji powykonawczej wraz z ustawieniem suwnicy pomostowej, natorowej, dwudźwigarowej – 5T.

leann

Budowa hali LEANN

Kompleksowa obsługa budowy hali 80000m2 przez prace realizacyjne do inwentaryzacji powykonawczej. Pomiar dwóch suwnic pomostowych, natorowych, jednodźwigarowych.

Potrzebujesz sprawdzonego geodety z doświadczeniem oraz uprawnieniami zawodowymi 4 (obsługa inwestycji)? Skontaktuj się z nami!

Scroll to Top